XV Eesti Matemaatika Päevad

Teine teade XV EMP kohta

 

XV Eesti Matemaatika päevad toimuvad Eesti Matemaatika Seltsi ja Koolimatemaatika Ühenduse organiseerimisel 26.-28.juunini 2016.aastal Luhtre turismitalus (www.luhtre.ee) , Raplamaaal. Matemaatikpäevade tegevkorraldaja on TTÜ matemaatikainstituut. Luhtre turismitalu asub ca 68-70 km Tallinnast ja Pärnust ja ca 180 km Tartust. Tallinnast Pärnu suunas liikudes tuleb ligikaudu sõita 67 km, et jõuda Tallinn-Pärnu ja Valgu-Märjamaa maantee teeristini, kus teeviit osundab: Valgu 15 km/Märjamaa 3 km (enne seda teeristi umbes 30-40 m on teemärgid: Valgu[171] ja Luhtre talu 3km ). Tallinna poolt tulles pöörata sellelt teeristilt vasakule ja sõita 2-3 km Valgu suunas kuni järgmise teemärgini  Luhtre talu  ja sealt vasakule ning oletegi mõnesaja meeteri läbimisel kohal. Pärnust sõitu alustades tuleb piki Pärnu-Tallnn maanteed pidi sõita ligikaudu 65 km, et jõuda Pärnu-Tallinn ja Valgu-Märjamaa teeristini ja pöörata sealt paremale Valgu suunas ja jätkata sõitu nii nagu eelpool kirjeldatud. Lõuna-Eestist tulles võib üritada jõuda Valgu- Märjamaa ja Päärdu-Raiküla maantee teeristini ja sealt edasi järgides suunanäitu Märjamaa 15 km ja liikuda selles suunas umbes kümmekond kilomeetrit kuni teeviidani Luhtre talu ning sealt paremale.

 

Ürituse raamkava on järgmine:

26.juunil on saabumine ja majutus,  peale lõunat: ettekanded, vestlusring, õhtusöök, vaba aeg

27.juuni: hommikusöök, ettekanded, lõunasöök, ettekanded, matk,õhtusöök, vaba aeg (saun)

28.juuni: hommikusöök, ettekanded, lõunasöök, lahkumine

 

Mõned praeguseks teadaolevad ettekanded:

Kristel Mikkor ,Uuendused matemaatika õpetamisel Tartu Üikoolis;

Eevald Übi, Algoritm, mis juhib maailma;

Vestlusring, Eesti matemaatika saatusest uuenduste keerises.

Väitlust suunavad ja juhivad Andi Kivinukk jt.

Vestlusringile eelnevalt esitavad lühidalt oma nägemuse matemaatika osast ühiskonnas ja ootustest matemaatika suhtes kolm oma valdkonna eksperti: eksminister Maris Lauri, akadeemik Tarmo Soomere ja emeriitprofessor Leo Võhandu.

 

Ööbimisega kohapeal on arvestatud majutuspaketi sisse hommikusöök ( 5 € ) , lõunasöök   (10 €), õhtusöök ( 15 €). Osavõtumaksu suurus sõltub tellitud teenuste määrast ja selle või tasuda ülekandega Eesti Matemaatika Seltsi arvelduarvele: EE522200001120072904 Swedbankis. Maksekorraldusel märkida selgituseks oma ees- ja perekonnanimi ning lisaks XV EMP. Osavõtumaks palutakse tasuda hiljemalt 20.juuniks .

 

Kõigil üritusest osavõtjatel palutakse registreeruda hiljemalt 10.juuniks   Eesti Matemaatika Seltsi koduleheküljel:  www.matemaatikaselts.eu/EMP15 . Seal tuleb teha endale kasutajanimi ja parool ning sisse logida, misjärel on võimalik avada registreerimisvorm. Registreerimisvormil märkida:

1) osavõtja ees-ja perekonnanimi;

2) millist teenusepaketti (majutuspaketti) seitsmest võimalikust soovitakse (vt. XV EMP esimene teade);

3) kui soovitakse arvet osavõtumaksu tasumiseks, siis tuleb lisada maksva asutuse (ettevõtte) täpne nimi ja aadress;

4) vajadusel täiendav informatsioon või soovid, näiteks: kellega soovin majutustuba jagada, millisel kuupäeval soovin ettekandega esineda jms.

 

Täpsem info ürituse programmi kohta saadetakse osavõtjatele kolmandas teates.

 

Ootame arvukat osavõttu ja innukat kaasalöömist!

 

Lugupidamisega,

korraldajad

| EMS| Kontakt |