XV Eesti Matemaatika Päevad

Esimene teade XV EMP kohta

 

 

XV Eesti Matemaatika Päevad (XV EMP) toimuvad Eesti Matemaatika Seltsi ja Koolimatemaatika Ühenduse organiseerimisel 26.-28.juunini 2016. aastal Luhtre turismitalus, Raplamaal. XV EMP tegevkorraldaja on TTÜ matemaatikainstituuut. Kuigi see asukoha valik on tekitanud osa kollegide seas nurinat, siis täiendaval ja avaramal asukoha valikute analüüsimisel tegevkorraldajad ei leidnus mõjusaid argumente loobumaks kergekäeliselt esmasest valikust. Lisaks paljudele selle valiku kasuks rääkivatele asjaoludele, paikneb Luhtre turismitalu logistiliselt küllaltki sobivas kohas: 67-68 km Tallinnast ja Pärnust, ca 180 km Tartust ning 2-3 km Märjamaa alevist. Luhtre turismitalu (www.luhtre.ee) pakub mõnusaid tegevus- ja ajaveetmisvõimalusi, kuid need koos ööbimise ja toitlustamisega osutuvad küllaltki kulukateks. Et osavõttu taskukohasemks muuta ja kergendamaks selles suhtes paindlikumat hoiakut võtta, pakume 7 erinevat võimalikku teenusepaketti: kolm kahepäevast (26.-27. juunini), kolm kolmepäevast (26.-28.juunini) ja üks ilma ööbimiseta (söögi tellimisega kindla(te)ks kuupäeva(de)ks või üheks söögikorraks või mitmeks).

 

I    2-päevane toas ööbimisega                   75€

 

II   3-päevane toas ööbimisega                 120€

 

III 2-päevane lakas ööbimisega                 65€

 

IV 3-päevane lakas ööbimisega                 90€

 

V   2-päevane oma telgis ööbimisega          55€

 

VI 3-päevane oma telgis ööbimisega          70€

 

VII Ilma ööbimiseta, ainult toitlustamise      ( ?)

       jms tellimine,näiteks duši kasutamine   2€

                                             

 

Tubades on 42 voodikohta ja lakas 14. Telgis ööbimine on tasuta, kuid hommikukümbluseks saab tellida duši kasutamise 2€ eest.  Üldkasutatavate ruumide (sh üheks õhtuks sauna kasutamise ) rent jääb korraldajate kuludesse ja kirjadesse.

 

Kuna seekordsetel matemaatikapäevadel üheks fookusteemaks on matemaatika ja hariduse arenguvõimalused ja käekäik Eestis, siis on kavas korraldada vestlusring „Matemaatika saatusest uuenduste keerises”. Seetõttu lisaks tavapärastele ettekannetele on eriti oodatud fookusteemalised ettekanded ja osalemine vestlusringis.

 

Olete oodatud esinema ettekandega ja sõna sekka ütlema vestlusringis!

 

| EMS| Kontakt |