XVI Eesti Matemaatika Päevad

XVI Eesti Matemaatika Päevad (EMP 2018) toimuvad 26.-28.juunil 2018. a.
Toosikannu Puhkekeskuses, http://toosikannu.ee/ , Jõeküla, Türi vald, 79218 Järvamaa

Viimane teade 22.06.2018

 

1. Olukord Toosikannul on muutunud, sest seal 27.06 elektrikatkestus ja midagi toimub teiste klientidega, aga ka meil ca 40 osavõtjat plaanitud 60 asemel. Seetõttu oleme puhkekeskuse ettepanekul Toosikannu Ale-Sepal. See on kaunis eraldatud koht, me oleme seal ainukesed kliendid. Koha ajalooline nimi on Toosikõnnu (https://et.wikipedia.org/wiki/Toosikõnnu), kõnnumaa on kasutamata väheviljakas maa, praegu on seal kuivendatud heinamaa/rabamaastik.

2. Saabumine: Toosikannu Puhkekeskuse teeviit on Tallinn-Rapla-Türi mnt-l nr 15 Käru lähedal 78. km-l Tallinnast. Kruusatee, ca 4 km, viib teid peaväravani, mis avaneb nupule vajutamisega. Varsti jõuate Peamajani, sealt tuleb mööda asfalti (Peamaja jääb vasakule, järv paremale), mis varsti jälle kruusatee, edasi sõita ca 4 km Ale-Sepani.

3. Majutamine 26.06 alates kl 14:00, Ale-Sepa toad nagu hotellis, kahe voodiga, tualett/dušš toas. EMP korraldajad on teinud paaridesse jaotuse, meie eelarve ja ka tubade arv ei võimalda üksikult olemist. Tubadesse jaotamise plaan on vastuvõtulauas.

4. Lõunasööki 26.06 ei ole tellitud, Tln-st tulles on lõunasöögiks soovitus Raplas, Trt-st tulles Türil. Kärus on ainult kauplus.

5. EMP programm (sellest tuleb veel eriteade) toimub seminarisaalis, meie käsutuses on veel puhkemaja, kus ka söömine ning õhtul alates kl 21 saun (26.06 koos kümblustünniga, veekogu Ale-Sepal ei ole, 27.06 ilma tünnita).

6. Seoses saunaga: Toosikannul kehtib alkohoolsete jookide korgitasu, st a) kui tahame tarvitada avalikult (EMP korraldajate allakriipsutus) oma kaasatoodud jooke, siis tuleb maksta korgitasu 40*5=200 eurot (meie pakett on 40-le inimesele); b) avalikult tarvitamiseks (saunas või söögilauas) võib kasutada kohapealt ostetud jooke, mille hind on umbes kahekordne poehind. NB! EMPi korraldajad ei ole maksnud ega kavatse maksta korgitasu ja ei tasu ka kohapealt võetud alkoholi eest. Iga ost kohapealt toimub individuaalselt.

7. Wifi on Ale-Sepal tasuta

8. Vabaaja programmis on võimalikud võrkpall, korvpalli vabavisked või mäng ühe korvi all, noolevisked, aga peamine – jalutuskäigud looduses euroopa punahirvede (https://et.wikipedia.org/wiki/Punahirv) jälgimiseks. Kuna Ale-Sepa on eraldatud kohas ja seal on kraavikaldaid ning sihte, siis on lihtne tabada neid kuskil liikumas. Jalutuskäiguks soovitame kaasa võtta tugevamad jalanõud (kummikuid pole vaja), kapuutsiga jope (sääskede vastu) ja binokleid, võib-olla ka kompassi, kes kavatseb pikemaid retki teha. Puhkekeskuse kodulehe põhjal on seal ka põtru ja metskitsi, aga neid võiks kohata, kes läheks hommikul kl 4-5 paiku välja.

9. Lahkumine: 28.06 peab magamistoad vabastama kl 10:00, lõnasöök on kl 13:00 ja lahkumiskallistused hiljemalt kl 14:00.

Kui siin jäi midagi selgusetuks, siis:
  Toosikannu EMPi projektijuht Triin Kööp, triin@toosikannu.ee, 56235245;
EMPi korraldajad:
  Andi Kivinukk , andik@tlu.ee , 53967957;
  Anna Šeletski , annat@tlu.ee

Kohtumiseni Toosikannus !

AK

| EMS| Kontakt |